سوئیچ 8 پورت KDT 0802H3 Platinum

بخرید و 7,500 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

MODEL : KDT0802H3

Kavosh dade pardazan Corp

Gigabit POE Network Switch

+ 2 Ports 10/100/1000 Mbps uplink connection

200 Watt maximum output power

48V-DC

سوئیچ مدل KDT-0802H3 نسل سوم از طراحی سوئیچ های POE کمپانی کی دی تی است که به دست مهندسین توانایش در خاک ایران با کد H3 شناخته می شود و نزدیک به سومین سال متمادی است که تولید می گردد. دارای برترین فناوری طراحی و ساخت است و ضمن تامین نظر مصرف کنندگان، از نظر ثبات و پایداری در عملکرد نیز قطعا تا به امروز ثابت شده که در تمام شرایط آب و هوایی قابل اعتماد هستند.
اولین تغییر قابل توجه نسبت به نسل H2: درحال حاضر با گسترش روز افزون دوربین های شبکه با کیفیت های بسیار بالا نیاز به استفاده از سوئیچ های گیگابیتی به وجود آمد، اما دو مساله وجود داشت: اول اینکه سوئیچ های تمام گیگابیتی بسیار گران قیمت هستند و دوم اینکه اتصال خود طرف دوربین ها همواره بر روی ۱۰۰ مگابیت باقی مانده چرا که حداکثر نیاز یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی حتی بر روی فرمتH.264 برابر ۴۰ مگابیت بر ثانیه است و برای همین دلیل موجهی برای اینکه پورت های POE یک سوئیچ شبکه گیگابیتی باشند وجود نداشت، در نتیجه نسل سوم با حفظ سرعت پورتهای POE بر روی ۱۰۰ مگابیت نسبت به افزایش سرعت پورت های Uplink به یک گیگابیت اقدام کرد که حاصل آن کنترل قیمت تمام شده و محصولاتی بسیار کارآمد دقیقا مشابه سوئیچ های شبکه تمام گیگابیتی بود.
دومین تغییر اساسی در روند طراحی سری H3: استفاده از سوئیچینگ پاورهایی با تکنولوژی Forward، که با توجه به سری H2 که از سوئیچینگ های FlyBack استفاده میکردند یک تغییر بسیار بزرگ محسوب میشود که منجر به افزایش بسیار زیاد هزینه تولید هم شد ولی با توجیه طول عمر چندین برابری و دمای تولیدی بسیار کمتر توسط تیم مهندسی کی دی تی برگزیده و مورد بهره برداری قرار گرفت.
سوئیچ شبکه  KDT-0802H3 از نسل سوم محصولات کی دی تی، یک سوئیچ شبکه دارای ۸ پورت POE با سرعت ۱۰۰مگابایت بر ثانیه است که با توان خروجی ۳۵وات به ازای هر شاخه در صدر توان خروجی استاندارد IEEE802.30at می باشد و در مجموع توان ۲۰۰ وات را برای کل مصرف کنندگان متصل تامین میکند که حتی برای راه اندازی ۸ عدد دوربین Speed dome تحت شبکه مجهز به فناوری POE نیز کفایت می کند.
این محصول مخصوصا برای استفاده تمام دستگاه های پشتیبانی شده توسط استاندارد IEEE802.3af – IEEE802.3at که برای Power Over Ethernet  طرح شده شامل تمام دوربین ها و تلفن های تحت شبکه قابل استفاده است.
نکته : برای روشن کردن آنتن های وایرلس به کاتالوگ آن مراجعه کنید و فقط در صورتی که ولتاژ مصرفی آن ها در محدوده ۴۰ تا ۶۰ ولت بود میتوانید از این مدل استفاده کنید .
نکته هنر طراحی این محصول دارا بودن ۲ پورت Uplinkبا سرعت  یک گیگابیت می باشد که هم از لحاظ دارا بودن ۲ پورت مور توجه است و هم اینکه هردوی این پورت ها سرعت یک گیگابیت را پشتیبانی می کند.
این محصول نیاز بسیاری از پروژه ها را در طراحی های رینگ و استار به راحتی پاسخگو  است و می توان عملکرد آن را به عنوان سوئیچ عبوری، در عبور بیش از یک گیگابیت اطلاعات بصورت Store & Forward تضمین کرد که به طور مثال منجر به کارایی آن در هدایت تصویر نزدیک به ۳۲۰ دوربین دومگاپیکسل با فرمت H.265 می شود و با این قابلیت نیاز طراح را به استفاده از سوئیچ های CORE کاهش  ودر نتیجه هزینه تمام شده پروژه را به طور موثری کنترل خواهد کرد.
این مدل به طورکلی این قابلیت را دارد که در پروژه های کوچک ضمن استفاده از یک پورت Uplink آن برای اتصال به NVR ، پورت دیگر را برای اتصال به مودم ADSL یا کاربر ثانویه و یا شبکه های داخلی استفاده کنید و بسیاری قابلیت دیگر که دغدغه شمارا برای طراحی پروژه های کوچک و بزرگ به حداقل می رساند.

برتری های فنی

  • بدنه تمام آلومینیوم با ضخامت ۱.۲ میلیمتر به عنوان یکی از قویترین فلزات رسانای حرارت، ضمن خنک نگه داشتن محصول و افزایش عمر مفید این محصول الکترونیکی، وزن کلی دستگاه را به شدت کاهش و مقاومت بدنه را افزایش میدهد.
  • استفاده از کیت رکمونت ابداعی کی دی تی این امکان را عملا به شما می دهد که حتی یک سوئیچ بسیار کوچک را مانند این به راحتی به بدنه رک ها متصل کنید و ضمن تثبیت کابل ها از یک پایداری در خور توجه در اتصالات خود برخوردار گردید.
  • ابعاد بیرونی این محصولی به گونه ای طراحی شده که از نظر فنی کاملا قابل استفاده داخل باکس های بسته می باشد.
  • آداپتورهای تولید شده به سفارش کمپانی کی دی تی به عنوان یک پشتیبان کامل شما را همراهی خواهند کرد که منحصرا برای این محصول تولید می گردد و در صورت تست با ابزار مخصوص خواهید دید که توان ذکر شده بر روی آن ها صد در صد واقعی می باشد و در صورت استفاده تمام بار بدون افت ولتاژ بوده و تولید حرارت در آن ها وجود ندارد در حالی که معمولا برای دریافت این توان شما باید محصولی با دوبرابر توان نامی را از بازار جهانی خریداری کنید.
  • رنگ های الکترواستانیک بدنه این امکان را دارد که ضمن پایداری و زیبایی منحصر بفرد و مقاومت در برابر خط وخش در برابر دفع حرارت مقاومت نکند و مولفه دمایی دستگاه را تحت تاثیر قرار ندهد و با گذشت زمان نیز رنگ آن تغییر نکند.
  • ال ای دی های نمایشگر مجزا برای POE و LAN بر روی هر پورت ضمن کمک به راه اندازی، شما را از سردرگمی گشتن در یک پنل ال ای دی ها مجزا در امان میدارد.
  • لیبل غیرقابل حک و جا به جایی که با درج اطلاعات گارانتی در داخل خود، شما را از نگرانی ارائه و نگهداری کارت گارانتی بی نیاز می کند تا یکی از قویترین دلایل عدم ارائه گارانتی به سبب گمشدن آن را که مورد استفاده بسیاری از کمپانی ها است در آینده نداشته باشید.
  • کابل پاور بلند ارت دار ضمن کمک به شما برای اتصال به پریزهای دورتر کیفیت یک اتصال بسیار امن و با ثبات را نسبت به کابل های ارزان قیمت سایر کمپانی ها که با کوچکترین ارتعاشی شل شده و از درگاه خود خارج می گردند تامین کند.
  • سه سال گارانتی بدون قید و شرط این محصول، شرایط مشابه سایر اجناس الکترونیکی را که در صورت آبخوردگی و ضربه و صاعقه و… قبول گارانتی نمی کنند را ندارد و هرگونه خرابی عمدی و غیرعمدی را قابل پذیرش می داند.
  • 10/100
مــزایا
مــعایب